Novus Klinik, Özel Çapa Cerrahi Estetik’e ait bir kuruluştur.

Bizi Takip Edin
| Hakkımızda

Hakkımızda

Sağlığınız Bizimle Güvenli Ellerde

“Uzun Ömürlü Estetik Sonuçlar…”

Novus Klinik, Özel Çapa Cerrahi & Estetik Ağız Diş Sağlığı Polikliniği’ne bağlı olarak 2009 yılından bu yana İstanbul Kadıköy Ziverbey’de hizmet vermektedir. Gelişen diş hekimliği teknolojilerini yakından takip ederek hastalarımızın sağlık ve konforunu en kısa sürede sağlamak ana prensibimizdir.

İstanbul’un nezih yerleşim yerlerinden olan Kadıköy’de bulunan kliniğimiz 5 tedavi ünitesi, hasta bekleme ve dinlenme alanları, sterilizasyon ünitesi, panoramik röntgen ünitesi ve protez ünitesinden oluşmaktadır. Kliniğimizin tüm bölümlerinin tasarımında hijyen, konfor ve ergonomi ön planda tutulmuştur.

Hakkımızda
Hakkımızda

Çalışma Prensibimiz

%100 hasta memnuniyeti odaklı çalışma prensipleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Hastalarımız tamamen memnun kalmadan hiçbir tedaviyi sonlandırmayız. Uyguladığımız tüm tedaviler, hastalarımıza uzun yıllar sorunsuz şekilde hizmet edecek şekilde hazırlanan planlamalardan oluşmaktadır. Risk içeren hiçbir tedavi planlamalarımızda yer almaz.

Sağlığınız Novus Klinik'te çok değerlidir.

Pandemi döneminde acil diş tedavileriniz için hastalarımızın hizmetindeydik. Şimdi sıra hastalarımıza yeni gülümsemeler vermek için tekrar tam gün hizmet vermeye geldi. Novus Klinik olarak Covid 19'u kliniğimizden uzak tutacak bütün önlemleri aldık. Hem çalışanlarımızın hem de hastalarımızın güvenliğini sağlayacak önlemleri en üst seviyede aldık.

Kliniğimizi her hastadan sonra en ince ayrıntısına kadar dezenfekte ediyoruz. Ameliyathanelerde kullanılan Ultraviyole-C cihazıyla kliniğimizdeki havayı temizliyoruz. Sanayi tipi fanlarla içerideki havayı dışarıya tahliye ediyoruz. Modern teknolojinin sağladığı bütün imkanları kullanarak hem tedavi sırasında hem tedavi aralarında daima taze hava sağlıyoruz. Bütün çalışanlarımız Sağlık Bakanlığı’nın belirttiği standartlarda koruyucu ekipmanlarla sizlere hizmet veriyor.

Novus Kilinik'te gönül rahatlığıyla tedavinizi yaptırmanız için gerekli önlemlerin hepsini aldık.

Hakkımızda

KURUCUMUZ

Dr. Mustafa Sabri Şencan

Ağız, Diş ve Çene Cerrahı / Implantoloji Uzmanı

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı olan Mustafa Sabri Şencan 1980 yılında Isparta’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Isparta’da tamamladıktan sonra 1999-2001 yılları arasında Kadir Has Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Temel Tıp Bilimleri eğitimi aldı. 2001-2006 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Diş Hekimliği eğitimini, sonrasında 2006-2012 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız Diş Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı. 2012-2014 yılları arasında İstanbul Aydın Üniversitesi Ağız Diş Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nda Yard.Doç.Dr öğretim üyesi olarak görev yaptı. 2014 yılından beri İstanbul Kadıköy’de bulunan kurucusu olduğu Özel Çapa Cerrahi & Estetik Ağız Diş Sağlığı Polikliniği’nde Çene Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

RANDEVU AL

Doğru Tedavi, Doğru Teşhis ile Başlar

gülüş estetigi