Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

“Uzun Ömürlü Estetik Sonuçlar…” 

Novusklinik, 2009 yılından bu yana İstanbul Kadıköy ve Kartal’da hizmet vermektedir.  Gelişen diş hekimliği teknolojilerini yakından takip eden deneyimli ve uzman kadromuzun temel prensibi,  hastalarımızın sağlık ve konforunu en kısa sürede sağlamaktır. İstanbul Kadıköy ve Kartal’da bulunan kliniklerimizde toplam 15 tedavi ünitesi, hasta bekleme ve dinlenme alanları, sterilizasyon üniteleri, tomografi ve panoramik röntgen üniteleri, protez üniteleri bulunmaktadır..  Kliniklerimizin tüm bölümlerinin tasarımında hijyen,  konfor ve ergonomi ön planda tutulmuştur.


DEĞERLERİMİZ:


Kurumumuz için etik değerler her zaman birinci sıradadır.
⦁ Temizlik ve sterilizasyon en önem verdiğimiz unsurdur. Hem çalışanlarımızın hem de hastalarımızın güvenliğini sağlayacak önlemleri her zaman en üst seviyede alırız.
⦁ %100 hasta sağlığı ve mutluluğu odaklı çalışma prensipleri ile hizmet veririz. Uyguladığımız tüm tedaviler, hastalarımıza uzun yıllar sorunsuz hizmet edecek şekilde hazırlanan planlamalardan oluşur.
⦁ 2009’dan bu yana biriktirdiğimiz tecrübemiz ve sürekli yakından takip ettiğimiz günümüz teknolojisi eşliğinde hastalarımıza her zaman sağlıklı, güvenli ve kaliteli hizmet sunarız
⦁ Her biri kendi alanında uzman, iyi eğitimli, tecrübeli, yenilikleri takip eden, dinamik ve güler yüzlü bir kadro ile hizmet veririz.
⦁ Hastalarımıza en doğru tıbbi planlamaları oluşturur, FDA Sertifikalı ve güvenilirliği kanıtlanmış tıbbi malzemeleri kullanırız.
⦁ Yüksek teknolojik donanıma sahip laboratuvarımız ve tecrübeli iş ortaklarımız ile hızlı ve güvenilir protetik çözümler sunarız.

Çalışma Prensibimiz
%100 hasta memnuniyeti odaklı çalışma prensipleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Hastalarımız tamamen memnun kalmadan hiçbir tedaviyi sonlandırmayız. Uyguladığımız tüm tedaviler, hastalarımıza uzun yıllar sorunsuz şekilde hizmet edecek şekilde hazırlanan planlamalardan oluşmaktadır. Risk içeren hiçbir tedavi planlamalarımızda yer almaz.

Sağlığınız Novus Klinik'te çok değerlidir.
Pandemi döneminde acil diş tedavileriniz için hastalarımızın hizmetindeydik. Şimdi sıra hastalarımıza yeni gülümsemeler vermek için tekrar tam gün hizmet vermeye geldi. Novus Klinik olarak Covid 19'u kliniğimizden uzak tutacak bütün önlemleri aldık. Hem çalışanlarımızın hem de hastalarımızın güvenliğini sağlayacak önlemleri en üst seviyede aldık.

Kliniğimizi her hastadan sonra en ince ayrıntısına kadar dezenfekte ediyoruz. Ameliyathanelerde kullanılan Ultraviyole-C cihazıyla kliniğimizdeki havayı temizliyoruz. Sanayi tipi fanlarla içerideki havayı dışarıya tahliye ediyoruz. Modern teknolojinin sağladığı bütün imkanları kullanarak hem tedavi sırasında hem tedavi aralarında daima taze hava sağlıyoruz. Bütün çalışanlarımız Sağlık Bakanlığı’nın belirttiği standartlarda koruyucu ekipmanlarla sizlere hizmet veriyor.

Novus Kilinik'te gönül rahatlığıyla tedavinizi yaptırmanız için gerekli önlemlerin hepsini aldık.

KURUCUMUZ

Dr. Mustafa Sabri Şencan
Ağız, Diş ve Çene Cerrahı / Implantoloji Uzmanı

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı olan Mustafa Sabri Şencan 1980 yılında Isparta’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Isparta’da tamamladıktan sonra 1999-2001 yılları arasında Kadir Has Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Temel Tıp Bilimleri eğitimi aldı. 2001-2006 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Diş Hekimliği eğitimini, sonrasında 2006-2012 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız Diş Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı. 2012-2014 yılları arasında İstanbul Aydın Üniversitesi Ağız Diş Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nda Yard.Doç.Dr öğretim üyesi olarak görev yaptı. 2014 yılından beri İstanbul Kadıköy’de ve Kartal’da şubeleri bulunan, kurucusu olduğu Novusklinik’te Çene Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

  Whatsapp  Ara