Novus Klinik, Özel Çapa Cerrahi Estetik’e ait bir kuruluştur.

Bizi Takip Edin
| Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun Ömürlü Estetik Sonuçlar

Özel Çapa Cerrahi & Estetik Ağız Diş Sağlığı Polikliniği’ne bağlı olarak 2009 yılından bu yana hizmet veren Novus Klinik, gelişen diş hekimliği teknolojilerini yakından takip ederek hastalarımızın sağlık ve konforunu en kısa sürede sağlamayı ilke edinmiştir. Kurulduğumuz günden bu güne hiç değişmeyen temel prensibimiz, hastalarımıza vermek istediğimiz güven duygusu olmuştur.

[Novus Klinik Ailesi olarak bir hastanın dahi memnuniyetsizliği bizler için başarısızlıktır. Bu prensibimiz Novus Klinik’i dijital ortamlarda ‘hasta şikâyeti’ almayan bir kurum olarak yoluna devam etmesini sağlamıştır.]

Dünyanın her köşesinden binlerce hastaya hizmet veren Novus Klinik’in İstanbul’da iki şubesi bulunmaktadır. İstanbul’un nezih yerleşim yerlerinden olan Kadıköy’de bulunan kliniğimiz 5 tedavi ünitesi, hasta bekleme ve dinlenme alanları, sterilizasyon ünitesi, panoramik röntgen ünitesi ve protez ünitesinden oluşmaktadır. Kliniğimizin tüm bölümlerinin tasarımında hijyen, konfor ve ergonomi ön planda tutulmuştur.

2021 yılında açılan Kartal şubesi ise uluslararası sağlık hizmeti vermek için yaptığı planlanma ile ön plana çıkmaktadır. Yaklaşık 1500 metrekarede hizmet veren Novus Klinik Kartal, güçlü teknolojik alt yapısıyla, Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığıyla, farklı dillerde hizmet veren hasta koordinatörleri ve modern tasarımıyla dikkat çekmektedir.

Misyonumuz
Novus Klinik, koruyucu sağlık hizmetlerini topluma kazandırma görevini aksatmadan, en güvenilir yaklaşımlarla hastalarını tedavi etmeyi benimser. Ayrıca diş hekimliği alanında ülkemizin daha ileriye gitmesi için, toplumsal ve akademik sorumluluk çerçevesinde hareket eder.

Vizyonumuz
Hem Türkiye’de hem de dünyada ağız ve diş sağlığı alanında referans bir kurum olmak temel vizyonumuzdur.

Değerlerimiz
✓İnsani değerleri en üst seviyede tutmak.
✓Hasta haklarını en temel değer kabul etmek.
✓Ağız ve diş sağlığı alanında en yeni teknolojileri kullanmak.
✓Çalışanların gelişimine ve iyi bir yaşam koşuluna sahip olmasını sağlamak.
✓Yenilikçi ve çağdaş olmak.
✓Etik ve güvenilir olmak, şeffaf bir yönetim anlayışı benimsemek.
✓Ağız ve diş sağlığı alanında bilimsel çalışmaları desteklemek, bu alanda eğitim alan gençlere her türlü kolaylığı sağlamak.

Hakkımızda

RANDEVU AL

Doğru Tedavi, Doğru Teşhis ile Başlar

gülüş estetigi