Novus Klinik, Özel Çapa Cerrahi Estetik’e ait bir kuruluştur.

Bizi Takip Edin
| İmplant Diş Fiyatları Ne Kadar?

İmplant Diş Fiyatları Ne Kadar?


İmplant diş fiyatları birçok etkenin bir araya gelmesi ile belirlenir. İmplant tüm ağız ve çene yapısını ilgilendiren cerrahi bir işlem olduğundan implant diş fiyatları kişiye uygun yöntemin belirlenmesi sonucu ortaya çıkar. Zigomatik imlant fiyatı, all-on-4 four implant fiyatı, surgical guide yani dikişsiz implant fiyatı farklıdır çünkü kişiye farklı tedaviler uygulanmaktadır. İmplant diş fiyatlarını belirleyen bir diğer nokta çene kemiğine kemik tozu işlemi yapılıp yapılmayacağıdır. Kemik greft fiyatı, implant diş fiyatlarını etkiler. Seçilen implant markasının kalitesi fiyatları etkileyen bir unsurdur. İmplant diş tedavisinin özel uzmanlık gerektirmesinin sonucu olarak implantı uygulayan cerrahın tecrübesi ve bu konudaki bilgi birikimi tedavi sonucunun ne kadar iyi olacağını belirler. İyi bir implant diş tedavisinde problemleriniz hızlı bir şekilde düzelir ve daha sonra tekrar oluşmaz. Novus Klinik’te uyguladığımız tüm tedaviler bu doğrultuda kalıcılık ve sonuç odaklıdır. Hiçbir zaman size tekrar aynı sıkıntıları yaşatacak planlamalar yapılmaz.

İmplant diş fiyatları birçok etmene bağlı olarak değişse de tüm diş tedavilerinde olduğu gibi implant diş tedavisi fiyatları da her yıl Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından belirlenmektedir. Diş tedavilerinde kurumsal internet sitesi üzerinden fiyat paylaşılması yasaklanmıştır. Bundan dolayı kişinin rahatsızlığına bağlı olarak değişen tedaviye ilişkin en doğru fiyat bilgisini belirlemek için uzman diş hekiminin detaylı muayenesi gerekmektedir. Bununla birlikte Türk Diş Hekimleri Birliği’nin ilan ettiği implant diş tedavisi fiyatları size bu konuda bir fikir verebilir.

Türk Diş Hekimleri Birliği

İmplant Diş Fiyatları

KDV Hariç KDV Dahil
İmplant Destekli Hareketli Protezler 
(Hassas Tutucu Ücreti Hariç-Tek Çene)
2.810,19 3.035,00
Supperiostal İmplant 
(İmplant Ücreti Hariç)
2.009,26 2.170,00
Kemik İçi İmplant 
(Tek Silindirik İmplant Ücreti Hariç)
1.916,67 2.070,00
Kemik İçi İmplant 
(Blade Tek İmplant Ücreti Hariç)
2.300,93 2.485,00
Sert Doku Greftleme 
(Greft Ücreti Hariç) 
791,67

855,00

Yumuşak Doku Greftleme 
(Greft Ücreti Hariç)
731,48 790,00

Türk Diş Hekimleri Birliği’nin ilan ettiği 2020 implant diş fiyatları listesinden de anlaşılabileceği üzere tedavinin gerçek maliyeti, ağız ve çenede oluşan hasarın boyutuna ve ne tür bir implant diş tedavisi yapılacağına bağlıdır. İmplant diş fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör de tedaviyi yapacak olan kliniğin kullandığı materyallerin kalitesi ve diş hekiminin tecrübesidir. İmplant diş fiyatları hakkında sizi yanıltmayacak, en doğru bilginin klinikte yapılacak muayene sonrası tarafınıza verilmesi sizin yaranıza olacaktır.

Novus Klinik olarak sağlıklı günler dileriz.

İmplant Diş Fiyatları Ne Kadar?

RANDEVU AL

Doğru Tedavi, Doğru Teşhis ile Başlar

gülüş estetigi