Novus Klinik, Özel Çapa Cerrahi Estetik’e ait bir kuruluştur.

Bizi Takip Edin
| International

International

International

Dünyanın kültür, tarih, gastronomi ve eğlence başkentlerinden birinde hem diş tedavinizi olup hem de güzel vakit geçirebilirsiniz.

Kurulduğumuz 2009’dan beri binlerce hastayı tedavi ettik.

Gülümseme sırası sizde…

İstanbul, 9000 yıllık tarihi ve 3 imparatorluğa başkentlik yapmanın getirdiği engin kültür mirasına sahip, dünyanın en büyük ve eşsiz güzellikteki metropollerinden biridir. Kıtaların buluştuğu noktada tarihi ve doğal güzelliklerin keyfini çıkarırken sağlıklı ve güzel bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz.

Tüm bunlar için, bütçenizi zorlamadan üst sınıf konaklama ve ulaşım imkanlarınından uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Medikal ve dental alanda deneyimli, üst düzey eğitim almış, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden doktorlarımız yüksek standartlara sahip kliniklerimizde sizleri gülümsemenize kavuşturacaklar.

Aşağıdaki tabloda sunulan fiyatlarda göreceğiniz üzere tedavi ücretleri bir çok ülkeden daha ucuz olmasına rağmen deneyim, kalite ve kullanılan teknoloji açısından çok daha ileri düzeyde kalite standartlarına sahiptir.

Bizimle iletişime geçerek tedaviler ve İstanbul’ da geçireceğiniz süre hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Inovatif Teknoloji & Sertifikalı Diş Hekimleri Smile Design Teknolojisi sayesinde 3 gün içerisinde gülüş tasarımınızı (Smile Makeover) tamamlıyoruz. Gülüş tasarımı uzmanı diş hekimlerimiz ve çene cerrahlarımızın bilgi ve deneyimi, sizin pozitif ve güzel bir deneyim geçirmenizi sağlayacak. Tedaviye uygunluk durumunuzu kontrol etmek için bizimle iletişime geçin.

Diş Hekimlerimiz ve ekip üyelerimiz akıcı şekilde İngilizce konuşabilmektedir.

Inovatif Teknoloji
Kliniğimiz modern, ileri teknoloji ve smile design ekipman donatılmıştır.

Uzman Diş Hekimleri ve Çene Cerrahları
Diş hekimliğinin tüm alanlarında, sertifikalı uzman diş hekimi ve çene cerrahları

Tedavi Garantisi
Tüm Tedavilerimiz uzun dönem garanti kapsamı altındadır.

RANDEVU AL

Doğru Tedavi, Doğru Teşhis ile Başlar

gülüş estetigi