Randevuya Gelirken

Randevuya Gelirken

Randevuya Gelirken

Kliniğimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Almış olduğunuz ilk randevunuza gelmeden önce aşağıdaki bilgileri dikkatlice okumanız, ilk randevunuzun daha verimli geçmesini sağlayacaktır.

İlk Randevunuzda Bilmek İstediklerimiz:

Bir diş hekimini en son ne zaman ve neden ziyaret ettiniz? Bu ziyaret sırasında çekilen röntgenleriniz varsa lütfen yanınızda getiriniz.

Herhangi bir sistemik hastalığınız (kalp, tansiyon, guatr, şeker gibi) ve düzenli aldığınız ilaçlar (aspirin gibi) varsa bize mutlaka bildirmelisiniz.

Bu hastalıklarla ilgilenen doktorlarınızın isim ve telefon numaralarını yanınızda bulundurunuz.

Hamilelik gibi özel durumlarınız varsa bize bildiriniz.

Diş ağrınız varsa:

a) Ağrı ne zaman ortaya çıktı ve ne kadar sürdü?

b) Hangi dış etkenler (soğuk, sıcak, tatlı, baskı) ağrının tekrar ortaya çıkmasına neden oluyor?

c) Yüzünüzde şişlik oluştu mu?

d) Herhangi bir ilaç aldınız mı? Alıyor musunuz? Lütfen ilaçların isimlerini yazarak bize bildiriniz.

Bizden beklentileriniz nelerdir? Estetik amaçlı özel istekleriniz varsa lütfen bir kağıda yazarak bize bildiriniz.

Kliniğimiz özel bir klinik olup ismi Özel Çapa Cerrahi & Estetik Ağız Diş Sağlığı Polikliniğidir. Bir devlet kurumu olan ”Çapa Diş Hekimliği Fakültesi” ile hiçbir bağlantısı yoktur.

Sosyal Güvenlik Kurumları (SGK) eski adı ile SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığının şu an için ne yazık ki diş konusunda özel kuruluşlarla anlaşması bulunmamaktadır. Bu bütün özel kuruluşlar için geçerlidir. Sosyal Güvenlik Kurumları (SGK) eski adı ile SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı Özel Hastanelerin ve Polikliniklerin göz, dahiliye, ortopedi gibi bölümleriyle anlaşma yapmakta fakat maalesef hiçbir özel kuruluşun diş bölümüyle anlaşma yapmamaktadır. Bu tüm özel hastanelerin diş bölümleri ve özel klinikleri kapsamaktadır.

  Whatsapp  Ara